2012

RED BULL STRATOS

Sėkminga misija į kosmosą

Felix Baumgartner (Austrija) ir jo ekspertų komanda susidorojo su viršgarsiniu skrydžiu, iššokę iš vieno didžiausių helio balionų 128 000 pėdų aukštyje. Ši misija tapo reikšmingu įvykiu kosminės erdvės misijų saugumui ir naujų kosminių kostiumų pradžia. Ji buvo stebima visame pasaulyje (apie 8 000 000 žiūrėjo transliaciją per Youtube).

Aplankyk RED BULL STRATOS

Red Bull Mucic Academy - Culture Clash

RED BULL RALLY DAKAR

Pirma, antra ir trečia Red Bull vietos Dakaro ralio motociklų kategorijoje.

Cyril Despres (Bike) užsitikrino savo ketvirtąją karūną Dakare, pergale užbaigęs 2012 m. Dakaro ralį, o jo kolegos iš Red Bull - Marc Coma ir Helder Rodrigues - užėmė antrąją ir trečiąją vietas.

DU MX ČEMPIONAI IŠ RED BULL

Tony Cairoli laimi MX1 pasaulio čempionatą (4-as MX1 titulas), o Jeffrey Herlings užsitikrina pirmąjį MX2 čempiono titulą.

SAIL AWAY

Awolnation "burės" tampa platininėm

Sebastian Vettel ir Red Bull Racing užsitikrino dvigubą F1 pasaulio čempionų titulą trečią kartą (2010, 2011 ir 2012)

LINDSEY VONN TOLIAU LAUŽO REKORDUS

Pasaulio Taurės finale Šladminge Lindsey įveikė Janicą Kostelič ir, per vieną sezoną uždirbusi 1980 taškų, tapo pasaulio rekordininke.

Aplankyk Lindsey Vonn

DAVID LAMA TAPO PIRMUOJU ŽMOGUMI, ĮVEIKUSIU 3128 M AUKŠČIO TORĖS KALNĄ KOPIANT LAISVUOJU STILIUMI

MONEYBROTHER

Švedų dainininkas ir dainų kūrėjas MONEYBROTHER išleido naująjį savo albumą "Start a fire", kurį įrašinėjo keturiose skirtingose "Red Bull" studijose (Los Andžele, Oklande, Keiptaune ir Londone), kaip ir Rio de Žaneire, Čikagoje ir Kingstone.

X-GAMES Los Andžele

Sebastian Loeb tampa pirmuoju lenktynininku, užsitikrinusiu 9 pasaulio čempiono titulus iš eilės, ir tuo pačiu dar iškovojęs aukso medalį "X-Games" ralio varžybose Los Andžele..

Aplankyk Sebastian Loeb profilį

Žiūrėti visus metus