2011

RED BULL MUSIC ACADEMY

Dvyliktaisiais savo gyvavimo metais RED BULL MUSIC ACADEMY persikėlė į nuolatinę vietą - Matadero Madride. Iš daugiau nei 4000 kandidatų iš 93 šalių, 60 atrinktų dalyvių susirinko dviem savaitėm.

Red Bull Racing

Red Bull Racing pakyla į aukščiausią pasaulyje kelią, esantį 5602 m aukštyje

CASEY STONER LAIMI MOTOGP PASAULIO ČEMPIONATĄ (ANTRĄKART)

Tai bent Stoner

2011 m. Casey Stoner lyderiavo MotoGP pasaulio čempionate, laimėjo 10 Grand Prix, per 17 lenktynių tik vieną kartą nelipo ant pakylos. Jis 12 kartų startavo iš pirmųjų pozicijų ir įveikė 7 greičiausius ratus.

41-AS PASAULIO ČEMPIONO TITULAS

BJÖRN DUNKERBECK

Ideali saulės, bangų ir vėjo kombinacija sudarė puikias sąlygas susigrąžinti šlovę vienam geriausių burlenčių sporto atstovų Turkijoje vykusiame PWA čempionate.

Aplankyk Dunkerbeck puslapį

SEBASTIAN LOEB TAMPA PIRMUOJU LENKTYNININKU, UŽSITIKRINUSIU 8 PASAULIO ČEMPIONO TITULUS IŠ EILĖS

RED BULL FLYING BACH TURAS EUROPOJE

Klasikinę muziką ir breakdance apjungęs RED BULL FLYING BACH - tai ryškiausias kultūrų susliejimo reiškinys. 2011 metais RED BULL FLYING BACH užkariavo Europą su 50 anšlaginių renginių 5 šalyse (Vokietijoje, Turkijoje, Danijoje, Austrijoje, Šveicarijoje)

JAUNIAUSIAS VISŲ LAIKŲ LPGA LAIMĖTOJAS

Alexis Thompson tapo jauniausia Moterų Golfo Asociacijos organizuoto Navistar L.P.G.A. Calssic renginio laimėtoja.

Triguba Red bull pergalė Dakaro ralyje

100-ASIS IR 1-ASIS RED BULL FLUGTAG

Nuo pirmojo renginio 1992 metais, RED BULL FLUGTAG įvyko jau 42 šalyse. 2011 metais 100-asis RED BULL FLUGTAG renginys įvyko Dubline, Airijoje, ir pirmąkart RED BULL FLUGTAG atkeliauja į Trinidadą ir Tobagą.

VAIRUOJA TOM CRUISE

Tom Cruise vairuoja Red Bull Racing Formula 1 automobilį

CARISSA MOORE TAMPA ASP PASAULIO ČEMPIONE

Kelias į Red Bull BC One

RED BULL BC ONE - reikšmingiausias B-boy renginys pasaulyje. Oficialus breakdance pasaulio čempionatas užaugo nuo 1 renginio 2010 m. iki 38 renginių 2011 m. 2011 metų pasaulio finalas vyko žymiojo Maskvos Cirko arenoje Rusijoje.

SEBASTIAN VETTEL IR RED BULL RACING KOMANDA UŽSITIKRINA FORMULĖS-1 LENKTYNININKO IR KONSTRUKTORIŲ PASAULIO ČEMPIONŲ VARDUS.

2011 m, Japonijoje vykusiame pasaulio čempionato etape Sebastian Vettel užėmė trečiąją vietą ir užbaigė čempionatą, tapęs jauniausiu visų laikų dukart pasaulio čempionu.

PASAULIO ČEMPIONAS TONY CAIROLI

Antonio Cairoli laimėjo savo trečiąjį MX1 pasaulio čempionatą 2011 metais. Pridėjus jo pergales MX2 čempionate 2005 ir 2007 metais, jis atsiduria tarp visų laikų geriausiųjų. Jis numojo ranka į kelio traumą sezono pradžioje ir Geildorfe, Vokietijoje vykusiame Europos GP iškovojo 43 Grand Prix savo karjeroje.

Žiūrėti visus metus