2007

RED BULL SOUNDCLASH vienija du muzikos kūrėjus, kurie susitinka priešingose scenose ir groja vienai ir tai pačiai auditorijai.

RED BULL SOUNDCLASH vienija dvi konkuruojančias grupes viename pasirodyme, kuris siekia peržengti ribas tarp skirtingų muzikos žanrų ir papročių. RED BULL SOUNDCLASH yra ironiška grupių kova, muikinė dvikova, kuri sprogdina mintis, bet ne ausų būgnelius. Kiekviena grupė groja savo, ir du skirtingi stiliai bei muzikos žanrai susilieja virš minios.

Aplankyti Red Bull Soundclash

Futbolo klubas RED BULL SALZBURG tapo Austrijos čempionais.

RED BULL SALZBURG parveža titulą į Zalcburgą. 2006-2007 metų sezonas buvo geriausi visų laikų metai Zalcburgo futbolui. Čempionai pasiekė klubo rekordą, surinkę 75 taškus.

Futbolo klubas RED BULL SALZBURG tapo Austrijos čempionais.

Po pasakiško reguliaraus sezono, kuriame per 28 rungtynes buvo pralaimėta tik vienintelį kartą, RED BULL įspūdingai pasirodė ir atkrintamosiose varžybose, kur pusfinalio serijoje iki 3 pergalių nugalėta VIENNA CAPITALS ekipa, o finalo serijos lemiamose rungtynėse Filache nugalėta vietos VSV komanda. Įspūdingai laimėta finalo serija 4:1 - garantavo Zalcburgui pirmąjį Austrijos ledo ritulio lygos čempionų titulą.

RED BULL RECORDS

RED BULL RECORDS - tai į ateitį orientuota muzikos kompanija, kurios požiūris į marketingą, platinimą ir santykį su atlikėjais yra labai progresyvus. RED BULL RECORDS atlikėjai įtakojo populiariąją kultūrą ir pastūmėjo ją į priekį. LABEL leidžia išlaikyti tam tikrą kiekį muzikantų / grupių RED BULL šeimoje ir užauginti juos unikaliais.

SVEIKI ATVYKĘ Į RED BULL STUDIO LOS ANDŽELE

Tai pasaulinės klasės moderniausios įrašų sąlygos, sukurtos muzikantams palaikyti, suteikiant jiems unikalią įrašymo patirtį ir geriausios kokybės įrangą, prabangioje ir patogioje aplinkoje.

Aplankyk RED BULL STUDIO

RED BULL AIR RACE RIO

Į AIR RACE renginį susirinkp rekordinė milijono žmonių minia. Tai didžiausias susirinkusių žiūrovų skaičius tiek AIR RACE istorijoje, tiek visoje Brazilijos sporto istorijoje.

Žiūrėti visus metus