2003

Pirmasis Red Bull Air Race

Pirmasis Red Bull Air Race Airpower 03

Šis renginys - tai figūrinio skraidymo ir lenktynių iššūkis.Vikrumo, tikslumo, geležinių nervų ir didelio greičio mišinys. Tai visiškai nauja figūrinio skraidymo disciplina.

Aplankyk Red Bull Air Race

Hangar-7 Zalcburgo oro uostas

Hangar-7, esantį Zalcburgo oro uoste, galime vadinti unikaliu architektūros kūriniu. Pagal suplanuotą paskirtį jame turėjo būti įkurdinta visa istorinė Flying Bulls aviacijos kolekcija, bet dabar šis pastatas - avangardinės architektūros, šiuolaikinio meno ir aukščiausios klasės kulinarijos sinonimas. Sparno formos konstrukcija - žadą atimantis stiklo ir plieno derinys - puikiai įsilieja į kraštovaizdį. Nuo pat atidarymo Hangar-7 tapo tarptautine, visų, aktyviai besidominčių aviacijos istorija, susitikimo vieta. Taip pat jis veikia kaip parodų centras; kas tris mėnesius HangART-7 pristato vis kitos šalies šiuolaikinio meno parodas. Kiekvienas renginys yra unikalus, o jo metu gurmaniškasis Ikarus restoranas savo klientus žavi kulinariniais šedevrais.

Aplankyk Hangar 7

Red Bull X-Alps

"Tai daug daugiau nei tik aukštikalnių krosas: tai nuotykis, ekspedicija ir varžybos". Hannes Arch

Pirmasis Red Bull X-Alps renginys, įvykęs 2003 metais, atvėrtė naują nuotykinių lenktynių puslapį. Septyniolika atletų metė iššūkį daugiau kaip 1200 mylių kelionei nuo Austrijos Dachšteino viršukalnės, bet tik trys iš jų pasiekė finišą Monake, perėję Zugspicą Vokietijoje, Monblaną ir Mongrosą Prancūzijoje.

Aplankyk Red Bull X-Alps

Žiūrėti visus metus