2001

RED BULL CRASHED ICE - TAISYKLĖS PAPRASTOS: LAIMI PIRMASIS, PASIEKĘS DUGNĄ.

Pirmasis RED BULL CRASHED ICE

Atletai iš viso pasaulio susirinko į pirmąsias lenktynes - avintys ledo ritulio pačiūžas vyras prieš vyrą kovojo leisdamiesi 300 metrų ledo trasa, kurioje pilna kliūčių - duobių, iškilimų, aštrių, staigių posūkių. Šis nusileidimo ledo trasa ir lenktyniavimo sportas buvo pavadintas RED BULL CRASHED ICE.

Aplankyk RED BULL CRASHED ICE

RED BULL JUNIOR TEAM

Sukurta 2001 metais, RED BULL JUNIOR TEAM yra sėkmingiausia pažangos programa pasaulyje jauniesiems lenktynininkams. RED BULL Diagnostikos ir Treniruočių centras, isikūręs Talgau šalia Zalcburgo, atlieka pagrindinį vaidmenį ieškant būsimų Formulės-1 pasaulio čempionų. 2004 metais Christian Klien tapo pirmuoju RED BULL JUNIOR atstovu, patekusiu į Formulę-1. Sebastian Vettel tapo pirmuoju RED BULL JUNIOR atstovu, 2008 m. laimėjusiu Formulės-1 Monzos Grand Prix.

RED BULL RAMPAGE

Pirmasis RED BULL RAMPAGE

RED BULL X-FIGHTERS

Pirmasis RED BULL X-FIGHTERS, 2011 m. vykęs Valencijoje, tapo visiškai naujo ir novatoriško renginio konceptu, kuriame buvo apjungti du ekstremalūs sportai - laisvojo stiliaus motokrosas ir vietinė bulių kautynių tradicija. 2002 m. renginys persikėlė į Madridą, o vėliau į Meksiko miestą, kuriame ir pasiliko visam laikui nuo 2005 m. o 2008 metais gimė ir pasaulinis RED BULL X-FIGHTERS turas, pasirodymai vyko JAV, Brazilijoje, Meksikoje, Ispanijoje, Vokietijoje ir Lenkijoje. Per kitus metus X-FIGHTERS pakilo į dar aukštesnį lygį, turai buvo rengiami naujose vietose, juose dalyvavo nauji motociklininkai, kurie demonstravo daugybę naujų triukų.

Aplankyk RED BULL X-FIGHTERS

TAURUS WORLD STUNT apdovanojimų ceremonijoje pagerbiami niekur kitur nepašlovinti filmų herojai - geriausi pasaulyje kaskadininkai. Jie rizikuoja savo gyvybėmis atlikdami pavojingiausius triukus, kurie kelia visos publikos susižavėjimą. TAURUS apdovanojimas įteikiamas geriausiems ir ryškiausiems kino pramonės kaskadininkams už ypatingus pasirodymus filmuose.

Aplankyk TAURUS WORLD STUNT apdovanojimus

Žiūrėti visus metus