2016

Maxas Verstappenas siekia istorinės pergalės Ispanijoje

Maxas Verstappenas tapo jauniausiu lenktynių „Formulė 1“ vairuotoju, kai debiutuodamas Ispanijos „Grand Prix“ lenktynėse „Red Bull“ iškovojo sensacingą pergalę.

Red Bull Racing

Duok penkis!

Vieną savaitgalį – penki titulai „Red Bull“ automobilių sportininkams: Marcas Marquezas (Ispanija) – „MotoGP“ čempionas, Sébastienas Ogieras (Prancūzija) – ralio pasaulio čempionas, Mattiasas Ekstroemas (Švedija) – ralio kroso pasaulio čempionas, Marco Wittmannas (Vokietija) – DTM čempionas, Kenanas Sofuoglu (Turkija) – „Supersport“ pasaulio čempionas

„Red Bull“ / automobilių sportas

Maxo Verstappeno važiavimas per sniegą!

Kicbiuhelis – žiemos sporto Monte Karlas, kaip daugelis jį vadina – tapo vieta, kurioje įvyko pačios pirmosios parodomosios lenktynės „Formulė 1“ Alpių viršukalnėse! Atkartodamas legendines Hanenkamo slidinėjimo lenktynes, Maxas Verstappenas rodo „Red Bull Racing“ pasaulio čempionato automobilio-laimėtojo jėgą. Palaikomas 3 500 žiūrovų Nyderlandų lenktynininkas stulbinamo grožio žiemiškos gamtos apsuptyje suteikė progą iš anksto pasimėgauti 2016 m. „Formulė 1 Großer Preis von Österreich“ lenktynėmis 1 600 metrų aukštyje.

Žr. Maxo Verstappeno važiavimą per sniegą

Bryce’as Menziesas (JAV) – „New Frontier“ visureigio šuolio pasaulio rekordas

Po šešių pasiruošimo mėnesių Bryce’as Menziesas paliko pėdsaką istorijoje atlikęs 115,6 metrų šuolį virš Naujosios Meksikos apleisto miestelio ir taip nustatė naują visureigių atstumo rekordą. B. Menzieso šuolis nuo rampos ant rampos „Pro 2“ visureigiu nušlavė oficialų Gineso 91,7 m ir neoficialų 101,1 m pasaulio rekordus. Vietoje buvo Gineso pasaulio rekordų teisėjas, kuris galėjo patvirtinti atstumą ir registruoti naująjį rekordą.

Bryce’o Menzieso „New Frontier“

„Red Bull MotoGP Rookies“ taurės 10 metų jubiliejus

Dešimt metų, 112 lenktynių, 144 lenktynininkai iš 30 skirtingų šalių, kurie lenktyniavo kai kuriose geriausiose „Grand Prix“ lenktynių trasose pasaulyje. Tada, kai 2007 m. Johannas Zarco laimėjo pirmąją taurę, daugelis šiandieninių jaunių dar nesiekė vairo. Nuo tada 26 metų prancūzas savo 4 taurės pergales papildė 13 „Grand Prix“ laimėjimų. Pernai jis laimėjo „Moto2 World“ titulą ir šį sezoną laikosi tarp pirmaujančių.

„Red Bull MotoGP“ jaunių taurė

„MotoGP“ grįžo į Austriją!

2016 m. Austrijos „Grand Prix“ lenktynes „Grand Prix“ komisija, kurią sudaro FIM, IRTA ir „Dorna“ atstovai, pavadino geriausiomis sezono lenktynėmis, kai „MotoGP“ pirmą kartą po 19 metų vėl grįžo į Austriją, į „Red Bull Ring“ netoli Špilbergo; lenktynės įvyko rugpjūčio viduryje. Italų lenktynininkas Andrea Iannone iškovojo pergalę lenktynes stebint sausakimšai žiūrovų miniai – nuostabiai gražioje Alpių vietovėje buvo atverstas dar vienas sensacingos „MotoGP“ istorijos lapas, nes „Red Bull Ring“ griausmingai sugrįžo į lenktynių kalendorių. Gavusios apdovanojimą už nepriekaištingą organizavimą, įrangą ir atmosferą renginio metu, Austrijos „Grand Prix“ laukia 2017 m. ir stengsis išlaikyti šį prestižinį apdovanojimą.

Špilbergo projektas

„Red Bull Mind Gamers“

2016 m. vasarą pradėjome įgyvendinti „Red Bull Mind Gamers“ – problemų sprendimo platformą, pasiekiamą visiems, kurie nori išbandyti savo protą įvairiausiais būdais. Be savaitinių internetinių galvosūkių, kuriuos sukūrė dizaineriai iš viso pasaulio (MIT, TU Vienna, NYU ir t. t.), redbullmindgamers.com sukūrėme paslaptingą kubą, kuriame galvosūkiai perkeliami į tikrą pasaulį ir juos galima spręsti gyvai vykstančiuose renginiuose iš keturių asmenų sudarytomis komandomis. Sužinokite daugiau ir išbandykite savo protą mūsų platformoje.

Išmėgink save platformoje „Red Bull Mind Gamers“

„Red Bull X-Fighters“ 15 metų jubiliejus

Garsiojoje bulių kautynių arenoje Ispanijos sostinėje minimas 15 metų prestižiškiausio pasaulyje renginio „Freestyle Motocross“ jubiliejus. Virš 320 000 žiūrovų daugelį metų buvo liudininkai, kaip geriausi FMX lenktynininkai iš 16 šalių tampa pasaulio pirmaisiais.

Daugiau

Pats pirmasis „Red Bull“ nardymo nuo uolų naktinis renginys

Geriausi pasaulio nardytojai nuo uolų per ilgus metus „Red Bull“ nardymo nuo uolų pasaulio rungtynėse patyrė įvairiausių išbandymų, bet 2016 m. sezono finale Dubajuje jų laukia naujas iššūkis: po devynių renginių visame pasaulyje didžiausias „Red Bull“ nardymo nuo uolų pasaulio rungtynių sezonas buvo baigtas surengus ypatingą, pirmą tokį naktinį renginį didinguose Dubajaus prieplaukos vandenyse. 12 000 gerbėjų sugužėjo į restoranus, balkonus ir vingiuotas promenadas, kad pamatytų, kaip Rhiannana Iffland (Australija) laimi titulą iškovodama penktą pergalę iš septynių rungtynių, taip pat Andy Joneso (JAV) nepaprastą pergalę ir Gary’io Hunto (JK) šeštąjį rekordą.

Daugiau

Arkanas, 24 val.

Arkanas (22 metų amžiaus), 2015 m. „Red Bull Batalla de los Gallos World Final“ laimėtojas, spalio 29 d. pasiekė laisvojo stiliaus pasaulio rekordą. Madrido centre 24 valandas, 34 minutes ir 27 sekundes jis be pertraukos improvizavo repo ritmu.

Žiūrėkite gyvai per „Red Bull TV“

„Red Bull Iznanka“

Unikalus Rusijos šokio teatro pasirodymas, sukurtas drauge su kylančiu eksperimentinio gatvės šokio kolektyvu „Jacks Garret“. Pasirodymo premjera įvyko 2015 m., paskui 2016 m. 5 miestuose buvo surengtos didelės Rusijos gastrolės. Virš 6 000 žiūrovų turėjo progą pamatyti šį išskirtinį teatro pasirodymą. Šį pasirodymą šiltai priėmė ir žiūrovai, ir žiniasklaida. Dėl šios didžiulės sėkmės gastrolės bus pakartotos 2017 m.

Daugiau apie „Red Bull Iznanka“

Dans les Abysses @ „Red Bull“ muzikos akademija Monrealyje

Praėjus keturiasdešimt metų po to, kai olimpiečiai pirmą kartą išbandė savo vandenis 1976 m. vasaros žaidynėse, Monrealio olimpinis baseinas buvo perdarytas į daugialypę klausymosi erdvę, kurioje garso, šviesos ir vandens ribos išsitrynė. Specialiai sukonstruota garso sistema grojo specialiai užsakytą Lorenzo Senni kūrinį, gyvai „Dopplereffekt“ ir „Drexciya DJ Stingray“ atliekamus kūrinius per garsiakalbių tinklą, įrengtą po vandeniu, baseino paviršiuje ir specialioje šokio erdvėje – taip buvo sukurtas vienintelis toks 2016 m. „Red Bull“ muzikos akademijos renginys.

Žr. „Red Bull“ muzikos akademiją

Björk Digital Exhibition @ Red Bull Music Academy Montreal

Bendradarbiaudama su Niujorko modernaus meno muziejumi ir Londono Somerseto namais Islandijos ikona ir novatorė Björk susibūrė į komandą su „Red Bull“ muzikos akademija ir Monrealio „Phi“ centru naujo virtualios realybės filmo premjerai. Premjera sutapo su Björk skaitmenine paroda, kurią keturias savaites buvo galima aplankyti DHC/ART šiuolaikinio meno fonde. Paroda buvo skirta Björk išskirtiniam audiovizualiniam indėliui, joje įdomiai ir interaktyviai buvo pristatyta viena labiausiai užburiančių šiuolaikinių kūrėjų – muzikiniu ir kitais požiūriais.

Žr. „Red Bull“ muzikos akademiją Monrealyje, Kanadoje

„Red Bull BC One“ stovykla Japonijoje, 2016 m.

Pasibaigus sezonui, per kurį visame pasaulyje įvyko apie 40 „Cypher“ renginių ir 6 stovyklos, breiko šokėjai iš viso pasaulio susirinko švęsti hiphopo kultūros. Per 4 dienas iki „Red Bull BC One World“ finalo Nagojos mieste vyko dirbtuvės, buvo skaitomos paskaitos ir organizuojamos rungtynės – visa tai buvo užbaigta ilgai lauktu renginiu „Last Chance Cypher“, per kurį įvyko paskutinis atviras pasaulio čempionato finalas. Tai buvo tiesiog nepakartojama!

Žr. „Red Bull BC One“

„Red Bull BC One World“ finalas, Japonija, 2016 m.

Gruodžio 3 d. šokio pasaulio atstovai stabtelėjo ir nukreipė žvilgsnius į Nagoją, Japoniją, nes 16 geriausių breiko šokėjų rungėsi dėl „Red Bull BC One World“ čempiono titulo. Šiame renginyje vyko aukščiausio lygio rungtynės, atmosfera jame buvo nepakartojama ir jis pateko į istoriją, nes šį svarbų titulą laimėjo Issei, pirmasis Japonijos breiko šokėjas.

Žr. „Red Bull BC One“

„Red Bull Culture Clash“

2016 m. įvykęs „Red Bull Culture Clash“, kuris buvo rengiamas jau penktą kartą, ir toliau laikomas vienu novatoriškiausių ir labiausiai jaudinančių šiuolaikinių gyvos muzikos sumanymų visame pasaulyje. Keturios naujos tarptautinės komandos, surėmusios pečius priešais 16 000 žiūrovų Londono „O2“ arenoje, surengė pasirodymą, kuriuo pribloškė žiniasklaidą ir gerbėjus. „Independent“ šiam renginiui skyrė penkis vertinimo taškus, o „Guardian“ jį apibūdino kaip „nuostabiausią muziką visoje planetoje“, be to, šis renginys visame pasaulyje socialiniuose tinkluose „Facebook“ ir „Twitter“ sulaukė visuotinio dėmesio – daugiau kaip 93 000 paminėjimų, o dėl novatoriškos partnerystės su „BBC Radio1“ jo galėjo klausytis daugiau kaip 1,2 mln. klausytojų.

Žr. „Red Bull Music Academy Culture Clash“

Festivalių sezonas

„Red Bull TV“, turėdama išskirtines šešių svarbiausių pasaulio muzikos festivalių transliavimo teises, žiūrovams visame pasaulyje siūlo galimybę klausytis savo mėgstamiausių grupių patogioje namų aplinkoje, kompiuterio ekrane darbe arba pakeliui per mobiliuosius prietaisus.

Gallanto „Grammy“ nominacija

Debiutinis studijinis Gallanto albumas „Ology“ buvo palankiai sutiktas kritikų ir laimėjo „Grammy“ nominaciją už geriausią šiuolaikinį miesto albumą. Albume yra kūrinys „Skipping Stones“, kuris kartu su Jhene Aiko buvo įrašytas „Red Bull“ studijoje, Los Andžele. NPR taip atsiliepia apie šį albumą: „Kūrinyje „Skipping Stones“ daugybė prieštaringų dalykų susilieja į kažką nepalyginamai didingesnio. Gallanto falcetas yra nepaprasto skambesio ir iš prigimties stiprus – jį palaiko ir pastiprina mušamieji, paversdami visą šį pasirodymą išties meistrišku kūriniu. Jhene Aiko įkūnija tradicinį moteriškumą, bet daina skamba taip, tarsi būtų atliekamas duetas iš kino filmo – jie abu dainuoja vienas kitam. Balsai čia naudojami tam, kad veiktų mus psichologiškai, kaip tai daroma pasitelkiant programinę įrangą. Tai klasika.“ Gallantas dalyvauja programoje „Red Bull Sound Select“ nuo 2014 m. ir į „Red Bull“ studiją Los Andžele grįš vasarį įrašinėti savo antrojo albumo.

Gallant Grammy Nomination

„Red Bull Thre3Style“

„Red Bull Thre3Style“ pasauliniai didžėjų čempionatai padeda didžėjų kultūrai klestėti ir džiugina klausytojus iš viso pasaulio nuo 2010 m. 2016 m. mums kol kas buvo reikšmingiausi; dalyvavome pasaulinėse gastrolėse su nacionalinio finalo renginiais 21 šalyje. Kiekviename renginyje buvo apdovanojamas nacionalinis čempionas ir dabar 21 nacionalinis čempionas kartu su dar 3 išrinktais dalyviais buvo išsiųsti į 7-ąjį kasmetinį pasaulinį finalą Santjage (Čilė). Visą savaitę Santjago klubuose pasirodė geriausi didžėjai iš viso pasaulio ir galiausiai vienas iš dalyvių, Dj Puffy iš Barbadoso, laimėjo pasaulio čempiono titulą. Būkite kartu su mumis kelionėje į Lenkiją, į VIII „Red Bull Thre3Style“ pasaulinį didžėjų čempionatą.

Žr. „Red Bull Thre3Style“

2015

2014

2012

2011

2010

2009

2008

2007

2005

2004

2003

2001

2000

1999

1998

1997

1995

1994

1992

1989

1988

1987

Patyrinėkite pasaulį slypintį kitoje skardinės pusėje