RED BULL skardinės

Lengva ir 100 % perdirbama

Red Bull priėmė sąmoningą sprendimą naudoti aliuminio skardines. Šiandien RED BULL skardinės sveria gerokai mažiau nei anksčiau, o tai sutaupo labai daug resursų. Kai panaudotos skardinės surenkamos, jos gali būti visiškai perdirbamos daugybę sykių, išsaugant tą pačią medžiagos kokybę.

  • 100 % perdirbama

Skardinė - "energijos saugykla"

Visos skardinės rya 100% perdirbamos: kai tik jos surenkamos ir pasiekia perdirbimo įrenginius, nei viena menkiausia aliuminio dalis nėra švaistoma veltui . Skardinės gali būti išlydomos ir pakartotinai naudojamos neribotą kartų skaičių, visiškai be kokybės nuostolių. Naudojant regeneruotą aliuminį sutaupoma 95% energijos. 

Šiandien Red Bull skardinės sveria gerokai mažiau nei anksčiau.

Nuolat mažėjantis jų svoris svarbus, nes kuo mažiau aliuminio sunaudojame skardinėms, tuo mažesnį anglies dvideginio pėdsaką paliekame.

Kiekviena skardinė svarbi

Skardinė yra labiausiai perdirbama pakuotė pasaulyje. Žinoma, tai įmanoma tik tuomet, kai skardinės renkamos ir įtraukiamos į perdirbimo liniją. Jei skardinė buvo nerūpestingai palikta šiukšlinti kraštovaizdį, natūraliai ji negali vykdyti savo perdirbimo funkcijos. Deja, šiukšlinimas kai kuriose regionuose vis dar rya didelė problema. Užtikrinimas, kad skardinės pasiektų atliekų perdirbimo dėžes padeda išlaikyti mūsų kraštovaizdį nesugadintą, didina perdirbimo normas ir sumažina energijos suvartojimą, taip pat gamtos išteklius. Jei jūsų šalyje yra speciali aliuminio perdirbimo sistema, pasistenkite savo skardinę išmesti teisingai. 

Red Bull UK palaiko 'Every Can Counts' kuria siekiama sudaryti sąlygas ir skatinti daugiau žmonių perdirbti skardines.  Prisijungimas prie 'Every Can Counts' Red Bull suteikia galimybę tiesiogiai remti bei skatinti e  skardinių perdirbimą tarp mūsų vartotojų ir platesnės auditorijos.

Grįžti į pradžią

Patyrinėkite pasaulį slypintį kitoje skardinės pusėje