Gamyba "nuo-iki"

Mažesni atstumai - mažesnės sąnaudos

Be to, kad 80 % energijos gauname iš atsinaujinančių šaltinių, taip pat praktikuojame produkcijos "čia ir dabar" filosofiją: gamybą vienoje vietoje. Tai reiškia, kad mūsų skardinės gaminamos ir pripildomos vienoje vietoje. Tai leidžia mums sutaupyti išlaidas transportui. Kadangi mums nebereikia gabenti tuščių skardinių į kitą tašką jų pripildymui, tai žymiai sumažina mūsų pėdsaką gamtoje!

Gamyba "nuo-iki" apsaugo nuo daugiau nei 14 845 tonų CO2 emisijos kiekvienais metais.

Ką "nuo-iki" gamyba reikštų išreikšta skaičiais?

Kasmet mums niekur nebereikia gabenti apytiksliai 5.2 milijardų skardinių, kol jos bus išgabentos į galutinį pristatymo tašką. Tai mums kasmet sutaupo CO2 emisiją, lygią 26 300 vilkikų, važiuojančių 16.2 milijonus kilometrų. 

Išvengiame daugiau nei 14 845 tonų CO2 emisijų kiekvirenais metais - todėl, kad naudojame "nuo-iki" gamybą. 

Vienas gamybos centras, tarnaujantis Žemei

RED BULL gamykla, įsikūrusi centrinėje Europoje, turi daug privalumų:

RED BULL garantuoja, kad ta pačia aukščiausia produkto kokybe galima mėgautis visame pasaulyje, tiek dėl mūsų nepriekaištingo gamybs proceso, tiek dėl aukštos kokybės sudedamųjų dalių, tokių kaip vietoje išgaunamas alpių vanduo. 

Naujos staigiai tobulėjančios technologijos, padedančios saugoti natūralius gamtos išteklius, čia gali būti taikomos iškart. 

Energija, naudojama gamybai, tiekiama iš apylinkių; apytiksliai 80 % jos gaunama iš atsinaujinančių energijos šaltinių, o RED BULL nuolat stengiasi šį skaičių dar padidinti. 

Grįžti į pradžią

Patyrinėkite pasaulį, slypintį kitoje skardinės pusėje